O nas

ABP Investments Sp. z o.o. to doświadczony deweloper, oferujący usługi nieruchomościowe dla najemców oraz właścicieli powierzchni biurowych oraz powierzchni użyteczności publicznej na terenie całego kraju. To przedsiębiorstwo o szerokim spektrum działania z doskonale przygotowaną kadrą oraz zapleczem technicznym. Firma obecna jest na rynku od lipca 2004 roku, jako spółka powiązana z Grupą DIAGNOSTYKA - największą siecią laboratoriów medycznych w Polsce.*

Głównym przedmiotem działalności spółki ABP Investments jest budowa oraz komercjalizacja nieruchomości komercyjnych, ze szczególnym naciskiem na najwyższy standard i jakość oferowanych lokali i budynków, ich indywidualne przygotowanie oraz atrakcyjną i funkcjonalną architekturę.

W swoim dorobku ABP Investments ma już zarówno handlowo-usługowe lokale komercyjne w Zakątku Masarska (sąsiedztwo Galerii Kazimierz w Krakowie) jak i samodzielny biurowiec NAUTILUS - pierwszy z zespołu biurowców NAUTILUS-AQUARIUS, który został wybudowany i skomercjalizowany na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej (podstrefa Śródmieście-Czyżyny). Kolejny biurowiec - AQUARIUS - jest obecnie w początkowej fazie realizacji. Więcej informacji znajdziesz w dziale Realizacje.

Doświadczenie, dokonania oraz referencje wystawione przez współpracujące podmioty sprawiają, że ABP Investments jest postrzegany jako stabilny i godny zaufania partner.

* Grupa DIAGNOSTYKA to największa polska grupa laboratoriów medycznych, skupiona wokół działającej od 1998 roku, firmy Diagnostyka SA. Diagnostyka wraz ze spółkami zależnymi prowadzi obecnie ponad 180 laboratoriów, ponad 1100 Punktów Pobrań i wykonuje rocznie ponad 120 milionów badań dla ok. 20 milionów pacjentów.

Grupa DIAGNOSTYKA stanowi platformę integracji podmiotów działających na rynku medycznej diagnostyki laboratoryjnej. Celem Grupy jest stałe poszerzanie dostępności do nowoczesnych usług laboratoryjnych, wzajemne uzupełnianie oferty badań, wymiana profesjonalnej wiedzy i doświadczeń, stałe podnoszenie jakości oferowanych usług oraz stworzenie potencjału dla prowadzenia innowacyjnych projektów rozwojowych.

Więcej na www.diagnostyka.pl